"Jak smakuje Rosja?" wyniki konkursu!

Dnia 13.10.2016 r. na posiedzeniu komisji konkursu plastycznego „Jak smakuje Rosja", który został zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Słupsku – Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego, w ramach projektu „Smaki Rosji", który został dofinansowany ze środków Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia z siedzibą w Warszawie w ramach V Otwartego Konkursu, Jury w składzie: Edyta Wolska (Dyrektor Bałtyckiej Galerii Sztuki Współczesnej), Danuta Rakowska (Kierownik Działu Udostępniania Zbiorów MBP, Izabela Dziermańska i Przemysław Stusek (Pracownicy Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego) dokonało wybory zwycięzców.

Nagrodzeni zostali:

Kategoria I (przedszkola)

I miejsce: Natalka Praniuk
Przedszkole Miejskie nr 1 „Zaczarowany ogród"
Opiekun: Maria Sobiesiak

Wyróżnienie:
Zuzanna Świacka
Przedszkole Miejskie nr 1 „Zaczarowany ogród"
Opiekun: Maria Sobiesiak
Patrycja Sadurska
Przedszkole Miejskie nr 5
Opiekun: Sylwia Wasilewska
Ewa Ponczkowska
Przedszkole Miejskie nr 5
Opiekun: Sylwia Wasilewska
Filip Wólf
Przedszkole Miejskie nr 5
Opiekun: Sylwia Wasilewska

Kategoria II (klasy 1-3 szkół podstawowych)

I miejsce: Lena Wismont
Szkoła Podstawowa nr 3
Opiekun: Wioletta Knapa-Przedborska

II miejsce: Dagmara Uznańska

Szkoła Podstawowa nr 9
Opiekun: Elżbieta Wojciechowska

II miejsce: Anna Kłaczyńska
Szkoła Podstawowa nr 9
Opiekun: Elżbieta Wojciechowska

III miejsce: Julia Dziedzicz
Szkoła Podstawowa nr 4
Opiekun: Beata Ozdoba

Wyróżnienie:

Tomek Wikariusz
Szkoła Podstawowa nr 4
Opiekun: Beata Ozdoba
Matylda Bibik
Szkoła Podstawowa nr 3
Opiekun: Wioletta Knapa-Przedborska

Kategoria III (klasy 4-6 szkół podstawowych)

I miejsce: Milena Sieklicka
Szkoła Podstawowa nr 2
Opiekun: Ewa Szuchyta

II miejsce: Natalia Radziejewska
Szkoła Podstawowa nr 3
Opiekun: Wioletta Małachowska

Wyróżnienie:

Oliwia Szycko
Szkoła Podstawowa nr 4
Opiekun: Margaretta Haładyn
Kornelia Baczyńska
Szkoła Podstawowa nr 4
Opiekun: Margaretta Haładyn
Karolina Domańska
Szkoła Podstawowa nr 3
Opiekun: Wioletta Małachowska

Uroczyste wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy prac dzieci odbędzie się 24.10.2016 r. o godzinie 11.00 w siedzibie CKiJR (ul. Sienkiewicza 19). Na uroczystość zapraszamy nagrodzone dzieci wraz z nauczycielami, opiekunami oraz rodzicami.


Galeria

  • akademia.JPG
  • bn.JPG
  • DSC05887.JPG
  • DSC05940.JPG
  • DSC05946.JPG
  • DSC06067.JPG
  • filia1.JPG
  • kazachowie.JPG
  • kombatanci.JPG
  • kombatanci1.JPG
  • lermontowk3.JPG
  • podsumowaniewoland.JPG
  • quiz.JPG
  • soczi2.jpg
  • sp4kreml2.JPG
  • UTW1.JPG
  • UTW2.JPG
  • _DSC1999.JPG
  • _DSC2184_Medium.JPG
  • _DSC2374_Medium.JPG

Archiwum

 

Partnerzy


 
           

 

100

 

     
                   
 
 

CKiJR w Polsce